توضیحات

در زینو پلاست علاوه بر تولید انواع بطری و گالن از متریالهای مختلف، انواع درب و دستگیره نیز تولید میشود. درب و و دستگیره دهانه ۴۵ از جمله محصولات زینوپلاست در این زمینه می باشد. این درب و دستگیره به عنوان درب و دستگیره ۴ لیتری نیز استفاده میشوند. درب دهانه ۴۵ شیار درشت یکی از انواع دربهای زینوپلاست است. در کنار درب بطری، درب فندکی، درب شیار ریز و درب کف صاف عرضه میشوند. سفارش دهندگان فراخور نیاز و سلیقه خود میتوانند یکی از این دربها را برگزینند.

 

ویژگی‎های  ساخت درب دهانه ۴۵ شیار درشت

در طراحی و ساخت این درب‌ و دستگیره و یا درب‌ها و دستگیره ۴ لیتری شیار درشت آب بندی شدن کامل درب و ماندگاری محصول لحاظ شده است. از امتیازات زینوپلاست عرضه محصولات وابسته به هم در کنار یکدیگر می باشد. در این رابطه هم علاوه بر گالن ۴ لیتری پت میتوانید درب و دستگیره دهانه ۴۵ نیز را یکجا تهیه کنید. از مشقت های خرید هر قطعه از یک محصول در امان بمانید و در زمان و هزینه نیز صرفه جویی کنید.  تنوع رنگی هم همچنان برای درب‌ها و دستگیره ۴ لیتری دهانه ۴۵ شیار درشت موجود است و در صورت عدم اطمینان از خرید درب دهانه ۴۵ شیار درشت با کارشناسان ما تماس گرفته و بخواهید تا نمونه ای از محصول را برای شما راسال کنند.

 

مزایای این درب دهانه ۴۵

  • آب بندی کامل درب و جلوگیری از هدر رفتن مایعات درون گالن
  • خرید همزمان درب و دستگیره دهانه ۴۵ به همراه گالن متناسب با آنها
  • امکان انتخاب از بین رنگهای متنوع

 

چگونگی خرید درب‌های دهانه ۴۵ شیار درشت

برای خرید درب‌های دهانه ۴۵ شیار درشت و دیگر محصولات و همچنین دریافت هرگونه اطلاعات دیگر این امکان فراهم شده است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید. آن ها در خرید و انتخاب محصول موردنظر شما را راهنمایی کنند.