توضیحات

درب گالن روغن صنعتی یکی از مواردی بوده که کمتر به آن اهمیت داده می­شود. ولی یکی از مهم­ترین قسمت­های تولید و بسته­‌بندی است. درب گالن روغن صنعتی دهانه ۴۹ یکی از مدل­های درب گالن به شمار می­رود. امروزه به بسته­‌بندی روغن­‌های صنعتی زیاد توجه‌ای نمی­شود. ولی به طور کلی بسته­‌بندی برای همه کالاها مهم بوده و باید به آن توجه کرد. چرا که بسته‌­بندی باعث سود بیشتر تولید کننده می­‌شود. به­‌طوری که وقتی کارایی یک محصول بیشتر شود قطعا فروش آن نیز بیشتر می­‌شود.

ویژگی‌های درب گالن روغن صنعتی دهانه ۴۹

آسانی استفاده یکی دیگر از قسمت‌های مهم یک بسته­‌بندی خوب است و طراحان صنعتی به این نکته باید توجه بسیار کنند. یکی از مهم­ترین قسمت­های تولید درب گالن روغن صنعتی مواد استفاده شده در تولید آن است. معمولا برای تولید آن از پلاستیک درجه یک استفاده می­شود. نوع پلاستیکی که برای تولید آن استفاده می‌شود نیز بسیار مهم است. به طوری که این پلاستیک باید به حد کافی انعطاف پذیر باشد تا با هر ضربه‌­ای نشکند. همچنین نباید در استفاده مکرر به سادگی از بین بروند. کاربرد درب گالن روغن صنعتی دهانه ۴۹ همانطور که از اسمش مشخص است بیشتر برای نگهداری روغن­‌های صنعتی کاربرد دارد و معمولا به طور محدود برای مصارف دیگر استفاده می‌شود.

نحوه سفارش محصول

برای سفارش درب گالن می‌­توانید با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. اگر شما از متخصصان ما مشاوره دریافت کنید حتما سود بیشتری از خرید خود خواهید داشت. چرا که کارشناسان اطلاعات دقیق‌تری از محصولات دارند و خیلی بهتر می‌توانند به انتخاب محصول مورد نظر شما کمک کنند. زینوپلاست برای تولید محصولات خود از بهترین کیفیت مواد موجود در بازار استفاده می­کند. ما برای اثبات کیفیت خود پیشنهاد ویژه­ای برای شما داریم. شما می­توانید قبل از دریافت سفارش انبوه، نمونه‌­ای از آن را دریافت کنید و بعد از آن که شما کیفیت را با چشم خود مشاهده کردید، سفارش اصلی برایتان ثبت شود.