توضیحات

در سالیان گذشته مشکلی که بسیاری از خریدارن با آن روبرو بودند عدم امکان تهیه بطری یا گالن به همراه درب مخصوص آن‌ها از یک شرکت و یک مکان بود. زینوپلاست اما از زمان شروع به کارش بر روی این مشکل متمرکز شد و سعی نمود تا آن را بر طرف کند. به همین علت تولید انواع درب بطری مانند درب بطری دهانه ۲۴ جرم گیر در کنار سایر محصولات از جمله بطری، گالن، درب گالن و… مدتها است که در دستور کار زینوپلاست قرار دارد. اما ماجرا به همینجا ختم نشده است. این شرکت در هر زیرشاخه‌ای از ظروف پلاستیکی هم محصولات متنوعی در خط تولید ارائه می‌شوند.

درب‌های بطری دهانه ۲۴ جرم گیر علاوه بر برخورداری از کیفیت بالا این ویژگی را نیز دارد که برای انواع بطری‌های مختلف با قطر دهانه ۲۴ میلیمتری که می‌توانند حامل شاپو، مایع ظرفشویی، نرم کننده، لوسیون و … باشند قابل استفاده باشد. یکی از نکاتی که در تولید انواع درب‌ دهانه ۲۴ باید رعایت شود، آب‌بند بودن آن‌ها است که بسیار مهم است. بسیای از این مواد شوینده آرایشی و بهداشتی اگر در معرض محیط بیرون قرار بگیرند کیفیت اولیه خود را از دست می‌دهند.

 

مواد سازنده درب بطری دهانه ۲۴ جرم گیر

از آنجایی که درب یک بطری یا گالن در خط مقدم مقاومت در برابر عوامل محیطی و … قرار دارد، مهم است که کیفیت بالایی داشته باشد. این محصول هم از متریال پلی اتیلن تزریقی ساخته می‌شود و بسیار مقاوم است.

ویژگی‌ها و مزیت درب بطری دهانه ۲۴

  •  مناسب انواع بطری جرم گیر, سفید کننده  و … با قطر دهانه ۲۴
  • ارائه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف
  • دارای گزینه ارسال نمونه آزمایشی
  • از افت کیفیت مواد شوینده جلوگیری می‌کند

 

قیمت گالن درب بطری دهانه ۲۴ جرم گیر

اگر به دنبال قیمت این محصول هستید یا می‌خواهید اطلاعات دیگری درباره سایر تولیدات ما کسب کنید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. سوال‌هایتان را جویا شوید. زینوپلاست پاسخگوی نیازها و سوالات شما در زمینه محصولات پلاستیکی است.