توضیحات

دلایل زیادی برای کیفیت داشتن یک محصول وجود دارد. یکی از آن­ها بسته بندی مناسب یک کالا یا محصول است. یک بسته ­بندی مناسب باید دارای چند ویژگی باشد. اولین آنها آب­ بند بودن آن است، به طوری که چیزی از بیرون به داخل آن وارد نشود یا از درون بسته ­بندی مواد به بیرون نشت پیدا نکند. واشر فوم یکی از محصولات زینوپلاست بوده که کاربرد اصلی آن آب ­بند کردن بسته­ بندی است.

ویژگی‌های واشر فوم

طراحان صنعتی همواره به دنبال طرح ­هایی هستند که بسیار کاربردی و زیبا باشند. استفاده از این محصول باعث شده یک محصول بسته ­بندی کامل‌تری داشته باشد. به طور کلی این وسیله کوچک می­تواند تاثیر زیادی بر روی کیفیت یک محصول و بسته ­بندی بگذارد. دو مورد از دلایل اصلی استفاده از فوم در درب ­ها عبارتند از:

  • باعث شده درب ظرف با آن کاملا چفت شود و مواد داخل ظرف به بیرون نریزد.
  • استفاده از فوم باعث شده که در ظرف دیرتر دچار پوسیدگی شود.

این واشرها در قسمت داخل درب بطری یا درب گالن قرار می­گیرند و در سایزها و رنگ های مختلف قابل تولید هستند. در ادامه به مواردی که باید برای تولید این محصول رعایت شود بیشتر توضیح خواهیم داد. اولین چیزی که در تولید واشر مهم است و باید به آن توجه شود موادی است که برای تولید آن به کار گرفته شده است. موادی که در تولید واشر فوم استفاده می‌شود از فوم باکیفیت بوده و این موضوع باعث شده این واشرها عمر و دوام بیشتری داشته باشند. کاربرد واشر فوم در بیشتر صنایع مانند صنایع غذایی و شیمیایی است.

نحوه سفارش محصول

برای سفارش محصولات با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان زینوپلاست برای سود بیشتر خود استفاده کنید. زینوپلاست برای تولید محصولات خود از بهترین مواد استفاده می­کند. ما برای اثبات کیفیت قبل از ارسال سفارش انبوه شما نمونه ای را برایتان ارسال می‌کنیم تا از کیفیت آن کاملا اطمینان داشته باشید.