توضیحات

سطل‌ها امروزه در حوزه‌های مختلفی کاربرد دارند. ولی می‌توان گفت که بیشترین استفاده آن برای حمل و نگهداری مواد شیمیایی و صنعتی است. این سطل ها برای رنگ، چسب، رزین و غیره استفاده می‌شوند. با پیشرفت تکنولوژی در قسمت‌های مختلف بسته بندی کالاها نیز نقش مهمی در سوددهی بیشتر برای تولید کنندگان و صنعت‌گران دارند. سطل ۱۰ کیلویی سه خط یکی از مدل‌هایی بوده که برای حجم زیاد مواد صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های سطل ۱۰ کیلویی سه خط

این مدل سطل یکی از زیر مجموعه‌های سطل رنگ به‌شمار می‌رود. طراحی و نوآوری در این سطل ۱۰ کیلویی به طوری است که هر چقدر خط‌های دور آن بیشتر باشد از مقاومت بیشتری نیز برخوردار است. این مدل سطل، با طراحی خاصی که دارد می‌تواند به راحتی مواد شیمیایی و صنعتی را در خود جای دهد. مقاومت آن‌ها به طوری است که با بلند کردنشان دسته آن‌ها جدا نمی‌شود و باعث آسیب به مواد داخل سطل نمی‌شود. جنس و موادی که برای سطل‌های ۱۰ کیلویی سه خط استفاده می‌شود باید از پلاستیک فشرده مرغوب باشد. لذا با استفاده مکرر از آن‌ها دچار پوسیدگی نمی شوند. همچنین با کوچک‌ترین ضربه‌ای نشکنند. همچنین طراحی درب‌هایشان به‌گونه‌‌ای است که پس از استفاده، مواد موجود در سطل نشت پیدا نمی‌کنند. این ظرف‌ها در سایزها و رنگ‌های مختلفی به خواست مشتری تولید می‌شود.

نحوه خرید و سفارش این سطل ها

شما می‌توانید با تماس با ما این سطل ۱۰ کیلویی سه خط را به راحتی خریداری کنید. با کارشناسان ما تماس می‌گیرید و آن‌ها به شما مشاوره می‌دهند تا محصولی را خریداری کنید که کاملا نیاز شما را برآورده سازد. لازم به ذکر است که زینوپلاست برای تولید محصولات خود از بهترین مواد استفاده می‌کند. همچنین برای اطمینان از کیفیت محصولات می‌توانید قبل از سفارش انبوه مورد نظرتان یک نمونه آن را برای شما ارسال کنیم تا با چشمان خود کیفیت را مشاهده کنید.