توضیحات

قوطی‌­ها یکی از پرکاربردترین مدل­‌های بسته­ بندی در صنعت هستند. معمولا برای درب آن­ها از یک درپوش استفاده می شود. درپوش قوطی یک کیلویی یکی از مدل های تولید شده برای درپوش قوطی به شمار می‌رود. بسته بندی یکی از مواردی است که اهمیت خیلی زیادی برای مشتری دارد. چرا که برای افراد استفاده آسان از محصول مورد نظرشان بسیار مهم است.

ویژگی‌های درپوش قوطی یک کیلویی

طراحان توانستند با بهره گیری از نظر مخاطبان و نیاز بازار طراحی‌های بهتری برای کالاها داشته باشند. یکی از همین طراحی‌های کارآمد درپوش‌های قوطی یک کیلویی است. جنس این درب‌ها از پلاستیک درجه یک بوده و دارای انعطاف زیادی است. همین منعطف بودن باعث شده راحت‌تر باز و بسته شود. مواد استفاده شده در تولید این درب‌ها بسیار مهم بوده و زینوپلاست برای تولید آن­ها از بهترین پلاستیک موجود در بازار استفاده می­کند. این درب‌ها در رنگ‌های مختلف و شفاف قابل سفارش هستند. کاربرد اصلی این درپوش‌های قوطی یک کیلویی در بسته بندی مواد غذایی است. چرا که وقتی درب مواد غذایی را باز می­کنیم و می­خواهیم از ظرف به طور طولانی مدت استفاده کنیم به یک درب نیاز داریم تا روی آن قرار دهیم تا مانع خراب شدن مواد غذایی شود. از این درپوش­ها می­توان برای انواع قوطی رب، قوطی روغن، قوطی شیر خشک و غیره استفاده کرد.

نحوه سفارش محصول

برای سفارش درپوش قوطی یک کیلویی به راحتی می‌توانید اقدام کنید. به صورتی که با کارشناسان ما تماس گرفته و به طور رایگان از مشاوره آن‌ها استفاده می­کنید. کارشناسان ما می توانند برای انتخاب کالای مورد نظرتان کمک‌تان کنند تا شما عزیزان بتوانید خرید پر سودی برای خود داشته باشید. زینوپلاست برای اطمینان بیشتر شما عزیزان از کیفیت محصول ایده خیلی خوبی دارد. شما می­توانید قبل از خرید انبوه کالای خود، نمونه‌ای از آن را دریافت ­کنید و اگر از کیفیت آن کاملا مطمئن شدید، سفارش نهایی‌تان را ثبت کنید.