توضیحات

می‌توان گفت امروزه درب‌ کالاها یکی از ارکان اصلی برای طراحی بسته‌بندی آن‌ها می‌باشند. درب ۱۰ لیتری ۳ تکه نیز یکی از انواع درب‌ گالن در بسته‌بندی گالن‌ها است. طراحان و متخصصین برای طراحی این مدل درب‌ها از ابتکار خلاقانه‌ای استفاده کردند که برای مشتری‌ها راحتی بیشتر در مصرف را به ارمغان بیاورند. علاوه بر این طراحی این مدل درب باعث شده است تا از مواد داخل آن، به خوبی نگهداری کند و از بروز صدمات مختلف جلوگیری کند. معمولا این نوع درب‌ها برای مایعات با حجم زیاد استفاده می‌گردد. تا در صورت عدم تعادل گالن، از ریزش مواد داخل آن جلوگیری کند. این مدل از درب گالن برای مایع‌های ظرفشویی با ابعاد بزرگ، مایع‌های لباسشویی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چرا باید از درب ۱۰ لیتری ۳ تکه استفاده کنیم؟

اغلب ما اسم گالن را برای نگهداری بنزین و اینجور مواد شنیده‌ایم. درب ۱۰ لیتری ۳تکه برای نگهداری آن‌ها بسیار کاربردی است. این درب‌ها از جنس پلاستیک درجه یک ساخته شده که به همین دلیل در استفاده‌های مکرر نمی‌شکند و دربرابر ضربه مقاوم هستند. درب ۱۰ لیتری ۳ تکه از سه قسمت پلاستیکی درست شده‌اند. این طراحی منحصر به فرد آن‌ها باعث مقاومت بیشتر در مقابل هرز شدن آن‌ها شده است. لازم به ذکر است اصطلاح درب ۱۰ لیتری مربوط به سایز استفاده آن‌ها بوده و آن‌ها در سایز‌های دیگر هم تولید می‌شوند که برای استفاده در سایزهای کوچکتر یا بزرگ‌تر است.

نحوه خرید و سفارش این درب ها ۳ تکه

شما برای سفارش این محصول می توانید به راحتی باما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید. همچنین کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند که شما عزیزان بهترین انتخاب را داشته باشید و ما برای اطمینان بیشتر شما عزیزان، قبل ارسال انبوه یک نمونه از محصول مورد نظرتان را به عنوان نمونه برای شما ارسال می کنیم تا شما از کیفیت عالی آن اطمینان حاصل کنید.