توضیحات

زینوپلاست هیچ محدودیتی برای خود و مشتریانش در نظر نمی‌گیرد. از تولید کوچکترین وسائل در رابطه با ظروف پلاستیکی مانند درب ها تا گالن‌های بزرگ صنعتی و یا مناسب برای سموم همه را در دستور کار خود قرار داده است. یکی از انواع درب‌هایی که می‌تواند به عنوان درب مایع ظرفشویی مورد استفاده قرار بگیرد، این درب ۳ تکه آتش زنه دهانه ۲۸ است. درب بطری مایع ظرفشویی یکی از زمینه‌های کاری تخصصی زینوپلاست است. این درب ۲۸ در اصل برای آتش زنه استفاده می‌شود. همچنین قابلیت به کار فتن به عنوان درب مایع ظرفشویی را نیز دارد. چیزی که این درب دهانه ۲۸ را از سایر گزینه‌های مناسب برای مایع ظرفشویی متمایز می‌کند لایه دیگری است که به عنوان پوشش بر روی آن قرار می‌گیرد و امکان هر گونه نشتی را منتفی می‌کند.

 

درب ۳ تکه آتش زنه دهانه ۲۸

این محصول به عنوان درب مایع ظرفشویی نیز استفاده می‌شود. از پلاستیک تزریقی ساخته شده و به همین سبب کیفیت بسیار بالایی دارد.

این نوع از درب‌های سه تکه علاوه بر بطری آتش زنه یا مایع ظرفشویی برای نگهدار مایعات دیگر نیز می‌تواند استفاده شود.

ویژگی‌ها و مزایا:

  • برخورداری از فرمول ویژه زینوپلاست جهت تولید درب‌های آب‌بند
  • تنوع در رنگ
  • ارسال نمونه آزمایشی جهت کسب اطمینان سفارش دهندگان
  • مناسب برای استفاده در انواع شوینده‌ ها و محصولات بهداشتی غلیظ
  • درپوش به راحتی برای استفاده باز شده و برای ذخیره سازی بسته می‌شود
  • سوراخ روی درپوش امکان پخش آسان را فراهم می‌کند

 

درب سه تکه آتش زنه دهانه ۲۸

برای اطلاع از قیمت این محصول کاربردی و یا انواع درب های مایع دستشویی با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خبره شرکت زینوپلاست شما را راهنمایی کرده و محصول مورد نیازتان را به شما معرفی کنند. ما تجربه فراونی در این زمینه داریم و برای سال‌ ها تولید کننده درب‌های بطری و انواع ظورف پلاستیکی بوده‌ایم.