توضیحات

زینوپلاست علاوه بر تولید انواع گالن و بطری، انواع درب‌های متناسب با آن‌ها را نیز تولید می‌کند. بنابراین درب گالن هم یکی از حوزه‌های کاری شرکت ما است. نکته‌ای که نه تنها در این نوع درب گالن ۴ لیتری کف صاف، بلکه در تمام انواع درب گالن صنعتی و غیره مورد توجه ویژه زینوپلاست قرار دارد، آب‌بند شدن کامل آن‌ها است که در هنگام انتقال یا انبار کردن مایعات مشکلی پیش نیاید. همینطور که از عنوان این درب گالن پلاستیکی مشخص است برای گالن‌های ۴ لیتری طراحی و ساخته شده است که می‌توانند جهت مصارف گوناگونی استفاده شوند. البته این درب ۴ لیتری برای درب گالن با دهانه ۴۰ میلیمتری ۱ لیتری، ۲ لیتری و … هم قابل استفاده هستند.

 

مواد سازنده درب گالن ۴ لیتری کف صاف

این درب ۴ لیتری از پلی اتیلن تزریقی ساخته می‌شود. در نتیجه استحکام و ماندگاری بالایی دارد. ترکیب متریال مناسب و فناوری ساخت ویژه به خروجی نهایی با کیفیت منجر می‌شود که هدف اصلی زینوپلاست است. این مساله تنها شامل این محصول یا دیگر انواع درب‌های زینوپلاست نمی‌شود و در تمام موارد تولیدی رعایت شده و خواهد شد.

 

ویژگی‌ها و مزیت درب گالن ۴ لیتری کف صاف

این محصول برای انواع گالن‌های پلاستیکی به قطر دهانه ۴۰ میلیمتر مناسب بوده و بنا بر تقاضای مشتری می‌تواند فوم دار، یا فوم سیل دار عرضه شود.

همچنین این محصول ویژگی‌ها و مزایای زیر را دارد:

  • کیفیت بالا
  • تنوع در رنگ
  • ارسال نمونه آزمایشی جهت بررسی از نزدیک
  • مناسب برای استفاده در انواع گالن‌های صنعتی

قیمت درب ۴ لیتری کف صاف

جهت اطلاع از قیمت این محصول یا آگاه شدن از هر نکته دیگری در رابطه با تولیدات زینوپلاست کافی است با کارشناسن خبره ما تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید. زینوپلاست با سالها تجربه در این زمینه پاسخگوی نیازها و سوالات شما خواهد بود.