توضیحات

درب گالن یکی از مهم ترین ارکانی بوده که در بسته بندی و اجزای گالن‌ها بسیار حائز اهمیت است. امروزه با پیشرفت در همه عرصه‌های تولید، در طراحی گالن‌ها و درب‌هایشان نیز شاهد پیشرفت هستیم. درب گالن صنعتی دهانه ۴۳ یکی از کالاهایی بوده که در عرصه‌های صنعتی به تعداد انبوه مورد استفاده قرار می‌گیرد. آسان باز شدن آن‌ها یکی از ویژگی‌های مهم درب گالن صنعتی است. به طوری که ذره‌ای از مواد داخل گالن‌ها به بیرون نشت پیدا نکند. طراحان صنعتی همواره به دنبال ایده‌های جدید و منحصر به فردی هستند که برای مشتری نیز کاربردی باشند و نحوه استفاده از آن‌ها را آسان‌تر کند.

ویژگی‌های درب گالن صنعتی دهانه ۴۳

می‌توان گفت یکی از قسمت‌هایی که در تولید وجود دارد کاربردی بودن محصول است. به همین دلیل باید برای تولید درب گالن از جنس و متریال مرغوب استفاده شود. درب گالن صنعتی  دهانه ۴۳ همان طور که از نامش مشخص است بیشتر برای مایعات صنعتی از جمله روغن صنعتی کاربرد دارد. همان طور که در بالا گفته شد موادی که برای این درب‌ها استفاده می‌شود بسیار مهم است. چرا که اگر برای تولید درب گالن صنعتی از جنس و مواد خوب استفاده شود، با استفاده مکرر آن دچار خرابی و شکستگی نمی‌شود. این درب‌ها نسبت به سایز دهانه‌ها، دارای اندازه‌های متفاوتی هستند. زینوپلاست یکی از برندهایی بوده که در تولید انواع درب‌ها از ظرافت خوبی برخوردار است.

نحوه خرید و سفارش این درب ها

شما می‌توانید برای ثبت سفارش در تعداد انبوه از کارشناسان ما مشاوره رایگان داشت باشید تا آن‌ها بنابر نیاز اصلیتان محصولات را به شما معرفی کنند. همچنین از کیفیت آن‌ها نیز می‌توانید اطمینان کامل داشته باشید. چرا که ما از بهترین مواد برای تولید تمام محصولاتمان استفاده می‌کنیم. البته برای اطمینان بیشتر شما، تنها یک قطعه از سفارش انبوهتان را برای شما ارسال می‌نماییم و اگر از کیفیت آن راضی بودید سفارش کامل شما را برایتان ثبت می‌کنیم.