توضیحات

آسانی استفاده از هر کالایی یکی دیگر از دلایلی بوده که باعث فروش و سوددهی بیشتر تولیدکنندگان می‌شود. گالن‌ها در همه عرصه‌های تولیدی و صنعتی کاربرد بسیار گسترده‌ای دارند. در این شرایط طراحی آن‌ها در صنعت بسیار حائز اهمیت می‌باشد. همواره کارشناسان و صنعت‌گران به‌دنبال راه‌حل‌هایی هستند که طرح‌های متنوع و منحصر‌به‌فردی را به وجود بیاورند تا هم رضایت مصرف کننده تامین شود و هم موجب سالم ماندن مواد داخل آن شود. درب گالن روغن صنعتی دهانه ۳۸ یکی از پرفروش‌ترین درب گالندر عرصه تولید به شمار می‌رود. درب گالن روغن صنعتی یکی از مواردی است که بر روی کارایی گالن‌های حاوی روغن‌های صنعتی نقش مهمی دارد.

مشخصه‌ها و ویژگی‌های درب گالن روغن صنعتی دهانه ۳۸

از اسم درب‌های گالن روغن صنعتی دهانه ۳۸ مشخص می‌شود که اول استفاده آن برای روغن‌های صنعتی می باشد. دوم عددی که در آخر آن است، نشانگر سایز درب است. البته کاربرد این نوع گالن‌ها فقط برای روغن‌های صنعتی نیست و میتوان برای حمل سایر مایعات نیز استفاده کرد. گالن‌ها به دلیل سایزهای متنوعی که دارند از درب‌هایی با سایز‌های مختلفی نیز استفاده می‌کنند. این درب‌ها باید از جنس پلاستیک مرغوب و باکیفیت باشند تا در مقابل استفاده مکرر از آن‌ها دچار خرابی و فرسودگی نشوند. همچنین یکی دیگر از مزایای آن استفاده از پلاستیک درجه یک برای تولید این درب‌ ها است که مقاوم در برابر ضربه بوده و به‌راحتی نمی‌شکنند.

نحوه خرید و سفارش این درب ها

شما می‌توانید برای سفارش همه محصولات برند زینوپلاست از کارشناسان خبره شرکت ما مشاوره بگیرید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا شما را در ثبت سفارشتان راهنمایی کنیم. لازم به ذکر است ما برای تولید درب گالن روغن صنعتی دهانه ۳۸ از مواد خوب و باکیفیت استفاده کردیم که می‌توانیم برای اطمینان از این موضوع، نمونه‌ای از سفارشتان را برای شما ارسال کنیم تا از کیفیت محصولات ما مطمئن شوید.