توضیحات

بطری‌ها همواره یکی از پرکاربردترین مدل بسته ­بندی برای مایعات بودند. درب بطرینیز یکی از مهم­ترین قسمت­ های بسته بندی آن به شمار می­رود. درب و دستگیره دهانه ۲۸ یکی از مواردی بوده که استفاده زیادی از آن در بسته بندی انواع مایعات می­شود. هنر بسته بندی یکی از موارد مهم برای فروش بیشتر است. به طوری که افراد و مشتری وقتی می خواهند کالایی را خریداری کنند استفاده آسان و راحت از آن محصول برای آن­ها اهمیت زیادی دارد.

ویژگی‌های درب و دستگیره دهانه ۲۸

برای مثال زمانی که ما دوغ یا نوشابه‌ای را خریداری می کنیم، انتظار داریم درب آن سفت و محکم باشد، تا با هر ضربه ای باز نشود. همچنین دستگیره‌ای که همراه درب و دستگیره دهانه ۲۸ وجود دارد با بلند کردن بطری نشکند و به راحتی بتوان از آن استفاده کرد. علاوه بر کارایی این درب و دستگیره، مواد استفاده شده در تولید آن بسیار مهم است. چنانچه متریالی که برای تولید درب دهانه ۲۸ استفاده می‌شود باید از پلاستیک درجه یک باشد. زینوپلاست از بهترین مواد در بازار برای تولید استفاده می‌کند. همان طور که گفته شد به این دلیل باید از بهترین مواد استفاده شود. که هم آب بندی باشد و هم وقتی بطری را از دستگیره‌اش بلند می‌کنیم، جدا نشود. استفاده از این درب و دستگیرهبیشتر برای بسته ­بندی مایعات مانند نوشابه، دوغ، آب لیمو و غیره مورد استفاده قرار می­گیرد.

روش سفارش درب و دستگیره دهانه ۲۸

برای سفارش این محصول شما می­توانید به راحتی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. از مشاوره رایگان آن‌ها بهرمند شوید. چنانچه شما از مشاوره متخصصان استفاده کنید، می توانید برای سفارش انبوه کالای مورد نظرتان از سود بیشتری بهره ببرید. زینوپلاست برای اطمینان بیشتر شما عزیزان از کیفیت، پیشنهاد خیلی به صرفه ای را برای شما عزیزان دارد. شما می‌توانید قبل از دریافت سفارش انبوه خود نمونه ای از آن را دریافت نمایید و بعد از مطمئن شدن از کیفیت درخواست سفارش انبوه از ما را داشته باشید.