درب ادویه دهانه ۶۵

کد محصول:

در انبار موجود نمی باشد

متریال: پلی اتیلن

قطر دهانه: 65 میلیمتر

رنگ: طبق سفارش مشتری

توضیحات

همانطور که می دانید وظیفه ی اصلی درب آن است که از مواد داخل ظرف نگه داری کند. این قضیه زمانی محقق میشود که این درب به اصطلاح آب بند بوده و به خوبی روی ظرف چفت شود تا مواد داخل آن نگهداری شده و از ظرف بیرون نریزند. درواقع هرچه آب بندی درب بیشتر باشد درب بهتر میتواند وظیفه‌ی خود را انجام ‌دهد. درب ادویه دهانه ۶۵ با طراحی دقیق و دقت در ساخت خیال شما را از این وظیفه‌ی مهم یعنی نگهداری از مواد داخل ظرف، راحت خواهد کرد. همچنین با توجه به اهمیت طراحی و راحتی استفاده و همچنین زیبایی بسته بندی، در تولید این درب بطری سعی بر آن بوده که کاربرد و زیبایی هردو مورد در کنار یکدیگر، لحاظ گردد.

 

دیگر ویژگی‌ها

یکی از موارد مهم در ساخت درب ادویه دهانه ۶۵ مواد‌ اولیه‌ی مورد استفاده در ساخت آن است. در ساخت این محصول از مواد اولیه ی فود گرید و بهداشتی استفاده‌ شده و طراحی آن نیز کاملاً مناسب و با محاسبات دقیق انجام شده است. به گونه ای که استفاده از هر سه سایز تعبیه شده برای ریزش مواد داخل آن راحت بوده و مصرف‌کننده ‌بتواند به راحتی سایز آن را برای استفاده عوض کند. همچنین این محصول قابلیت بسته شدن کامل را نیز دارد که در نگهداری از مواد داخل ظرف و جلوگیری از ورود آلاینده به داخل آن بسیار موثر است. این درب ادویه به‌راحتی میتواند بر روی محفظه‌های نگه‌دارنده با قطر دهانه ی ۶۵ میلی‌متر قرار بگیرد. همچنین این محصول قابلیت استفاده برای مصارف گوناگون دلخواه شما را داراست اما عمومی‌ترین مصرف آن کاربرد درظروف ادویه، نمک و مواد پودری و خشک میباشد.

 

نحوه‌ی سفارش و خرید درب ادویه دهانه ۶۵

همچون دیگر محصولات شرکت زینو پلاست درب ادویه دهانه ۶۵ نیز قابلیت آن را دارد که در رنگ‌های مختلف سفارش داده شود. همچنین ضربات و صدمات احتمالی در نظر گرفته شده و در طراحی این درب توانایی محافظت از بطری و مواد داخل آن لحاظ شده است.

برای سفارش این محصول پس از انتخاب رنگ موردنظر در صورت نیاز با کارشناسان ما در مرکز زینوپلاست در ساعات اداری تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین در صورت لزوم می‌توانید برای اطمینان از تناسب درب و بطری نمونه‌ای از درب دهانه ۶۵ را جهت بررسی دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر

مشخصات کلی
متریال

polyethylene

رنگ

بر اساس سفارش مشتری

ابعاد
قطر دهانه درب (میلیمتر mm)

65

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “درب ادویه دهانه ۶۵”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.