توضیحات

درب مایع ظرفشویی دو تکه پایه کوتاه دهانه ۲۸ زینو پلاست برای استفاده در مایع ظرف شویی هایی با قطر دهانه ۲۸ میلیمتری ساخته شده است.  همانطور که می دانید یکی از ویژگی های اساسی زینوپلاست طراحی و تولید درب بطری و یا درب گالن در کنار یکدیگر است. در ادامه این روند این مدل درب مایع ظرف شویی یا درب دهانه ۲۸ هم برای رفاه حال مشتریان عرضه می شود.  درب دو تکه مخصوص مایع ظرف شویی هم به خوبی آب بندی شده و مانند سایر درب های تولید شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است.

ویژگی ‎های ساخت درب مایع ظرف شویی دو تکه پایه کوتاه دهانه ۲۸

در تولید درب مایع ظرف شویی دو تکه پایه کوتاه دهانه ۲۸ از متریال های مقاومی استفاده شده است. در برابر باز و بسته شدن مقاوم است. با مرور زمان و استفاده زیاد دچار اشکال یا خرابی نمی شوند. در هنگام سفارش این نوع درب مایع ظرف شویی هم می توانید از تنوع رنگی بهره مند شوید. لذا از بین چندین رنگ، آن که مورد پسندتان هست را انتخاب کنید. یکی دیگر از امتیازات خرید محصولات زینوپلاست امکان گرفتن نمونه در هنگام سفارش است. این نکته شامل درب دهانه ۲۸ مایع ظرف شویی نیز می شود.

مزایای درب‌ مایع ظرف شویی دو تکه پایه کوتاه دهانه ۲۸

  • استحکام درب و عدم ایجاد اشکال یا خرابی در اثر باز و بسته شدن
  • تنوع رنگی
  • دریافت نمونه در هنگام سفارش
  • سازگاری و تناسب با بطری دهانه ۲۸ مایع ظرف شویی

چگونگی خرید درب مایع ظرفشویی دو تکه پایه کوتاه دهانه ۲۸

برای خرید درب مایع ظرف شویی دهانه ۲۸ و دیگر محصولات با ما تماس بگیرید. همچنین با دریافت هرگونه اطلاعات دیگر این امکان فراهم شده است تا از کارشناسان مشاوره بگیرید تا در خرید و انتخاب محصول موردنظر شما را راهنمایی کنند.