توضیحات

نکته‌ای که تولید کنندگان ظروف پلاستیکی در زمینه درب مواد شوینده باید مدنظر داشته باشند، عدم دسترسی راحت کودکان به این مایعات خطرناک است. درب ۳۲ میلیمتری برای بطری‌های شوینده مانند جرم‌گیر یا سفید کننده بر همین اساس تولید شده است. این درب قفل کودک دهانه ۳۲ امکان دسترسی کودکان را به این مواد شیمیایی حادثه‌ساز را از بین می‌برد. یعنی علاوه بر اینکه مانند تمام درب‌های دیگر تولیدی زینوپلاست به خوبی آب‌بندی شده است اجازه باز کردن این درب‌ بطری قفل کودک را نیز برای کودکان فراهم نمی‌کند. از زمان رواج این درب‌ها در سالیان گذشته حوادثی که از سر غفلت و همچنین دسترسی راحت کدوکان به این مواد شیمیایی خطرناک اتفاق می‌افتاد، کاهش بسیار قابل توجهی داشته است.

مواد سازنده درب قفل کودک دهانه ۳۲

این درب بطری قفل کودک از ماده اولیه پلاستیک تزریقی تولید می‌شود. به همین خاطر از مقاومت خوبی برخوردار بوده و همچنین به عنوان درب آب‌بند چایلد پروف عملکردی چشم‌گیر دارد.

ویژگی‌ها و مزیت این درب ها

دهانه ۳۲ میلیمتری این درب باعث می‌شود تا بتوانید این درب را بر روی بطری‌ها و نگه‌دارنده‌های بزرگتری استفاده کنید. در ضمن این موضوع که این درب از دسترسی کودکان به محتوی جلوگیری می‌کند، این محصول رابرای استفاده بر روی بطری‌های سفید کننده و یا شوینده‌ها ایده‌آل می‌کند.

همچنین این محصول ویژگی‌ها و مزایای زیر را دارد:

  • کیفیت بالا
  • تنوع در رنگ
  • ارسال قبل از سفارش
  • جلوگیری از دسترسی کودکان
  • مناسب برای استفاده در انواع شوینده‌ ها و سفیدکننده ها

قیمت درب قفل کودک دهانه ۳۲

برای اطلاع از قیمت این کالای پر فایده و اساسی و دیگر محصولات ما با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خبره شرکت زینوپلاست شما را راهنمایی کرده و بهترین نوع این محصول را با توجه به نیازتان به شما معرفی کنند. ما تجربه فراونی در این زمینه داریم و برای سال‌ ها تولید کننده درب‌های بطری و انواع ظورف پلاستیکی بوده‌ایم.