توضیحات

از حوادثی که در نتیجه دسترسی آسان کودکان به مواد شوینده خطرناک مانند جرم‌ گیرها یا سفیدکننده ‌ها به وقوع می ‌پیوندد، آگاه هستید؟ در سالیان اخیر با وجود محصولاتی مانند انواع درب بطری قفل کودک آمار به شدت پایین آمده است. اما همچنان نیازمند توجه است. درب قفل کودک دهانه ۳۲ همراه با استاپر طبعا برای بطری ‌های سفید کننده و جرم‌ گیر یا هرگونه مایعاتی که کودکان نباید به آن‌ ها دسترسی داشته باشند، انتخابی ایده ‌آل است. همچنین در کنار این نکته به آب‌ بند بودن همیشگی درب ‌های زینوپلاست هم توجه شده است. این محصول هم از این امتیاز بهره می ‌برد. درب ۳۲ برای بطری‌ های مواد شوینده خطرناک با قطر دهانه ۳۲ میلیمتری ساخته می ‌شود. لذا می ‌تواند خیال خانواده ‌ها را از این بابت راحت کند.

مواد سازنده درب قفل کودک دهانه ۳۲

این درب بطری از پلاستیک تزریقی ساخته می ‌شود و علاوه بر برخورداری از کیفیت بالا دسترسی کودکان به محتویات خطرناکی مانند جرم‌ گیر و سفید کننده را غیرممکن می‌سازد.

ویژگی‌ها و مزیت درب قفل کودک دهانه ۳۲ همراه با استاپر

این درب به طور خاص برای جلوگیری از دسترسی کودکان به محتویات خطرناک بطری‌های مواد شوینده و سفیدکننده با قطر دهانه ۳۲ میلیمتری طراحی شده است.

همچنین این محصول ویژگی‌ها و مزایای زیر را دارد:

  • کیفیت بالا
  • تنوع در رنگ
  • ارسال نمونه جهت مشاهده از نزدیک پیش از خرید نهایی
  • جلوگیری از دسترسی کودکان
  • مناسب برای استفاده در انواع جرم گیر ها شوینده‌ ها و سفیدکننده ها

قیمت درب قفل کودک دهانه ۳۲ استاپردار

چه بخواهید از قیمت این محصول آگاه شوید و چه به دنبال هر سوالی در رابطه با تولیدات زینوچلاست باشید؛ می‌ توایند با تماس با کارشناسان ما از آن‌ ها راهنمایی بخواهید. زینوپلاست با سال ها سابقه کار در زمینه تولید انواع ظروف پلاستیکی پاسخگوی نیازها و سوالات شما در این باره خواهد بود.