توضیحات

درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۸ طرح خروسی پایه کوتاه دربی خاص است. گزینه‌ای است عالی برای استفاده در شرایطی که باز و بسته کردن آسان درب مهم‌ترین ویژگی به شمار می‌آید. این نوع طرح خاص که به طرح خروسی پایه کوتاه یا همان شورت نک (short neck) مشهور است برای استفاده در بطری‌های مایع ظرفشویی بسیار مناسب است. چرا که اجازه‌ی خروج قطره‌ای و پر فشار را به مایع می‌دهد. پایه کوتاه این درب به گونه‌ای سفت و محکم قرار می‌گیرد که برداشتن آن کاری ساخت به حساب می‌آید.

این درب‌ها مثل هر درب‌ دیگری از محصولات زینوپلاست از هدر رفتن مایعات هنگام جابجایی جلوگیری می‌کنند و به خوبی آب‌بندی شده‌اند. ویژگی خاص این نوع درب این است که این درب‌ها به سادگی باز و بسته می‌شوند و هرگز شکسته نمی‌شوند و برای استفاده در محیط‌های مرطوب ایده‌آلند. به عنوان مثال بسیاری از مشتریان برای باز کردن درب بطری شامپو با دست خیس به مشکل بر میخورند و در این شرایط است که استفاده از درب فیلیپ تاپ بهترین گزینه به شمار می‌آید.

مواد سازنده درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۸ طرح خروسی پایه کوتاه

این محصول از پلاستیک تزریقی ساخته شده است و دوام خوبی دارد.

ویژگی‌ها و مزیت درب فیلیپ تاپ طرح خروسی پایه کوتاه

دهانه ۲۸ میلیمتری این درب باعث می‌شود تا بتوانید این درب را بر روی بطری‌ها ی با دهانه ۲۸ میلیمتری استفاده کنید. مثلا شامپو‌های سایز بزرگ، نرم‌کننده‌ها، لوسیون‌ها و … از آنجایی که این درب دهانه بزرگتری دارد، مشتریان شما اواقت راحت‌تری برای بیرون ریختن محتوی خواهند داشت.

همچنین این محصول ویژگی‌ها و مزایای زیر را دارد:

  • کیفیت بالا
  • تنوع در رنگ
  • ارسال قبل از سفارش

قیمت درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۸ پایه کوتاه

برای اطلاع از قیمت این کالای پر فایده و اساسی با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خبره شرکت زینوپلاست شما را راهنمایی کرده و بهترین نوع درب بطری را با توجه به نیازتان به شما معرفی کنند.