توضیحات

برای برندها و کارخانه‌ها همواره تجربه مشتری جزو ارکان اساسی برای تولید و بهبود کالاها و خدماتشان است. این تجربه در بسته‌ بندی کالاها نیز بسیار اهمیت دارد. لذا مواردی مانند طراحی، جنس کالا، پوشش و استفاده آسان مورد توجه قرار می‌گیرد. درب دهانه ۲۴ یکی از اجزای بسته‌بندی محصولات (مایعات) می‌باشد و تنوع آنها باعث شده تا مورد توجه کارخانه‌ها قرار بگیرد. در ادامه یکی از انواع آن‌ها، یعنی درب شامپو طرح فندکی دهانه ۲۴ را معرفی می‌کنیم.

ویژگی‌ها و کاربردهای درب شامپو طرح فندکی دهانه ۲۴

درب‌های شامپو طرح فندکی دهانه ۲۴ یکی از طراحی‌های نوینی بوده که طراحان،‌ وقت و دقت زیادی برای آن گذاشته‌اند تا استفاده از ظروف آسان‌تر شود. به طوری که تنها با فشار دادن انگشت برروی آن، درب باز و یا بسته می‌شود. عدد ۲۴ که به عنوان شناسه مهمی از آن یاد‌ می‌شود، اندازه قطر درب فندکی می‌باشد. جنس آن از پلاستیک PP (پلی پروپیلن) است. مناسب برای محیط‌های مرطوب همانند حمام، سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه می‌باشد. مقاومت درب شامپو به گونه‌ای می‌باشد که پس از استفاده‌های مکرر نمی‌شکند و مقاومت خود را در برابر ضربه و باز و بسته شدن، حفظ می‌کند.

تولید کننده درب فندکی برای درب شامپو طرح فندکی دهانه ۲۴ کاربرد‌های مختلفی در نظر گرفته است. این درب ها بیشتر برای درب‌ بطری شوینده‌ها و لوسیون‌ها استفاده می‌شود. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به تنوع رنگ آن به هنگام تولید محصول اشاره کرد که جذابیت بیشتری را برای مشتریان ایجاد می‌کند.

نحوه خرید و سفارش این محصول

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش، می‌توانید با ما تماس بگیرید. از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید تا بهترین انتخاب را متناسب با محصول مورد نیاز، انجام دهید. در صورت نیاز برای اطمینان بیشتر از کیفیت تولید، نمونه‌ای از محصول مورد نظر برایتان ارسال می‌شود و پس از آن سفارش نهایی توسط کارشناسان ما ثبت می‌شود.