توضیحات

بسته بندی سفید کننده‌ها همیشه دارای ظرافت و دقت بالا بوده، به طوری که بسته بندی آن‌ها باید به شکلی باشد تا به راحتی باعث نشت مایع درون آن نشود. درب سفید کننده دهانه ۳۲ یکی از محصولاتی بوده که برای همین مورد کاربرد دارد. بسته بندی همیشه به استفاده راحت‌تر محصول کمک می‌کند و باعث سود بیشتر برای تولید کننده می‌شود.

ویژگی‌های درب سفید کننده دهانه ۳۲

آسانی استفاده از کالا یکی از دلایلی است که برندهای مختلف را از یکدیگر متمایز می‌کند. به همین دلیل صنعت گران همواره به دنبال طراحی‌هایی هستند که کاملا مناسب کالای تولیدی آن‌ها باشد. درب گالن ها و درب‌های سفید کننده دهانه ۳۲ باید از پلاستیک درجه یک استفاده شود، تا به راحتی نشکند و در مقابل فشار و ضربه مایع داخل بطری به بیرون نریزد. همچنین این درب‌ها باید کاملا آب‌بند باشند تا در هنگام جابجایی مایع داخل آن بیرون نریزد. همان طور که در بالا گفته شد موادی که از آن، این درب تولید می­شود بسیار مهم است. کاربرد آن‌ها همان طور که از اسمشان مشخص است بیشتر برای مایع‌های قلیایی و سفید کننده مثل وایتکس و مایع‌های جرم‌گیر و شیمیایی استفاده گسترده­ای می‌شود. فوم داخل این درب سفید کنندهبنابر سلیقه و سفارش مشتری، داخل آن استفاده می­شود.

نحوه سفارش درب‌های سفید کننده دهانه ۳۲

شما می‌توانید برای سفارش درب دهانه ۳۲ با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن­ها استفاده کنید. همچنین اگر از مشاوره متخصصین استفاده کنید، به دلیل این‌که اطلاعات دقیقی از محصولات دارند، سود بیشتری در سفارش کالای مورد نظرتان خواهید داشت. زینوپلاست از بهترین مواد برای تولید محصولات خود استفاده می­کند. برای اطمینان بیشتر پیشنهادی برای مشتریان خود داریم، به طوری که شما می­توانید نمونه‌ای از سفارشتان را قبل از سفارش نهایی دریافت کنید. بعد از این که محصول را با چشم خود مشاهده کردید، سفارش اصلی خود را ثبت کنید.