توضیحات

در کنار طراحی و ساخت انواع ظروف پلاستیکی از بطری تا گالن، درب هم یکی از زمینه‌های کاری تخصصی زینوپلاست است. درب دهانه ۲۸ به عنوان درب مایع ظرفشویی هم یکی از محصولات تولیدی زینوپلاست در این دسته است.  زینوپلاست به تولید درب‌های مقاوم و کاملا آب‌بندی شده شهره است و در این کار تخصص دارد. درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ به آسانی خراب نمی‌شود و لازم نیست هنگام حمل و نقل یا نگهداری طولانی مدت محتویاتش نگران نشتی یا ریختن مایعات باشید. درب فیلیپ تاپ به طور کلی به درب‌هایی اطلاق می‌شود که معمولا به صورت پیچی یا لولایی باز و بسته می‌شوند و از این مدل از درب‌ها برای بطری  مایع ظرفشویی، شامپو و … استفاده می‌شود.

مواد سازنده درب ۲ تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸

درب فیلیپ تاپ یا درب دوتکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ از نوعی پلاستیک تزریقی بسیار مقاوم ساخته می‌شود که در برابر باز و بسته شدن چندین و چندباره و مداوم، مقاومت بسیاری از خود نشان می دهد و به همین دلیلی گزینه ای بسیار مناسب در طراحی و تولید انواع درب‌های پلاستیکی می باشد.

ویژگی‌ها و مزیت درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸

همچنین این محصول ویژگی‌ها و مزایای زیر را دارد:

  • کیفیت بالا
  • تنوع در رنگ
  • ارسال نمونه پیش از خرید نهایی
  • مقاومت و دوام بالا که در اثر باز و بسته شدن به آسانی خراب نمی‌شود
  • مناسب برای استفاده در انواع بطری مایع ظرفشویی با قطر دهانه ۲۸ میلیمتری

قیمت درب ۲ تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸

جهت آگاهی از قیمت درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۸ و همچنین هر سوال دیری در رابطه با این محصول یا انواع درب بطری دیگر زینوپلاست کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید. زینوپلاست با سالها فعالیت در این زمینه پاسخگوی تمام سوالات احتمالی شما خواهد بود.