توضیحات

زینوپلاست هم و غم خود را معطوف به تولید محصولات متنوع و با کیفیت، اختصاص داده است. در گذشته شما برای خرید بطری و در متناسب با آن ناچار بودید که از دو جای مختلف خرید کنید. این مشکل اما با وجود زینوپلاست حل شده است. درب بطری همچون درب دهانه ۲۸ ساده یکی از زیر‌شاخ‌های تولیدات زینوپلاست هستند که در آن با استفاده از فانوری ویژه و مواد اولیه با کیفیت و در کنار این‌ها به کار گیری طرح‌های متنوع، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

درب دهانه ۲۸ میلیمتری برای انواع بطری مواد شوینده با این قطر دهانه یکی از این تولیدات می باشد. این درب در طرح‌های گوناگونی عرضه می‌شود و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. درب دهانه ۲۸ ساده آب‌بند بوده و از نفوذ آلاینده‌ها و یا نشتی مواد شوینده در درون بطری جلوگیری می‌کند و این شرایط را فراهم می‌نماید تا مایعات بهداشتی نظیر شامپوف مایع ظرفشویی و … در طولانی مدت کیفیت و عطر خود را حفظ کنند.

 

مواد سازنده درب دهانه ۲۸ ساده

این محصول هم از ماده اولیه پلاستیک تزریقی تولید می‌شود و کیفیت بالای آن ناشی از این متریال و همچنین روش ویژه ساخت ظروف پلاستیکی زینوپلاست است. این درب مناسب برای انواع بطری مواد شوینده با قطر دهانه ۲۸ میلیمتری یکی از با کیفیت‌ترین کالاهای موجود در بازار است و به خاطر کیفیتی که دارد متقاضایان زیادی پیدا کرده است.

 

ویژگی‌ها و مزیت این درب ها

  • امکان نفوذ آلاینده‌ها و هوا را از بین می‌برد و کیفیت ماده شوینده را حفظ می‌کند
  • ارسال نمونه جهت بازبینی پیش از سفارش اصلی
  • مقاومت و دوام بالا
  • ارائه در رنگ‌های گوناگون برای جلب رضایت همگان

 

قیمت درب دهانه ۲۸ ساده

اگر به دنبال قیمت این محصول هستید یا در رابطه با سیار تولیدات زینوپلاست هر سوال دیگری دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید. ما تجربه فراونی در این زمینه داریم و برای سال‌ها تولید کننده درب‌های بطری و انواع ظورف پلاستیکی بوده‌ایم.