توضیحات

استفاده از بطری پت کنگره دار در صنعت بسته بندی نمونه ­ای از بطری شفاف پلاستیکی بوده که امروزه برای مواد گوناگونی مورد استفاده قرار می­گیرد. این بطری پت یکی از محصولات زینوپلاست است که کاربرد بسیار زیادی در طراحی بسته ­بندی و نگهداری مایعات دارد. حالت شفافیت این بطری­ پلاستیکی باعث شده شکل زیباتری نسبت به سایر آن­ها داشته باشند همچنین کنگره­ های روی ظرف نیز به زیبایی بطری اضافه کرده است.

ویژگی‌های بطری پت کنگره دار

می‌توان گفت استفاده اصلی از بطری ­­ها برای نگهداری مواد مایع است و معمولا کاربرد دیگری ندارند. از ویژگی­ های این محصول چند نمونه برای شما گفته شده که باعث محبوبیت هرچه بیشتر این محصول شده است. شفافیت، کنگره دار بودن و زیبایی منحصر به فرد، وزن بسیار کم آن‌ها نسبت به سایر بطری‌های پلاستیکی، ارزان بودن، مقاومت زیاد در برابر انواع مواد شیمیایی، استحکام بالا و تاثیر نگرفتن از محیط اطراف مانند تغییر نکردن بو و رنگ مواد داخل بطری، از ویژگی های مهم بطری پت کنگره دار هستند.

مراحل ساخت بطری پت کنگره دار

بطری پت مانند سایر بطری‌های پلاستیکی یعنی با طی کردن فرایند مذاب کردن مواد و قالب گیری به وجود نمی‌آید. چرا که موادی که برای ساخته شدن آنها استفاده می‌شود در حالت مذاب انعطاف پذیری خوبی ندارد. به ترتیب مراحل ساخت این محصول از ساختن یک لوله باریک و دراز به نام پریفوم آغاز می­شود. بعد از ساخته شدن پریفوم آن را در دستگاه مخصوصی قرار داده و با گرما و فشار مناسب، شکل مورد نظر تولید می­شود. استفاده از بطری پت کنگره دار به دلیل شکل ظاهری، سایز مختلف و دیگر ویژگی ­ها بسیار زیاد است. کاربرد آن­ها بیشتر در بسته­ بندی مایع­های شوینده (مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و …)، مایع های ضدعفونی کننده و غیره است.

نحوه سفارش محصول

برای سفارش انواع بطری پلاستیکی و پت با زینوپلاست تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. کارشناسان ما به دلیل اطلاعات زیادی که دارند باعث صرفه‌جویی در وقت مشتریان نیز می‌شود. زینوپلاست همیشه به دنبال کیفیت در تولید محصولات است و برای اثبات کیفیت محصولات خود قبل از ارسال سفارشات، نمونه ­ای را برای اثبات و اطمینان از کیفیت، برای شما ارسال می‌کند و پس از تایید از جانب شما، سایر سفارشات به صورت کامل ارسال می­شود.