توضیحات

بطری پت یکی از پر مصرف‌ترین مدل بطری در بسته‌بندی است. این نوع بطری­‌ها معمولا شفاف هستند که همین موضوع باعث جذابیت بیشتر آن­ها شده است. عموما بطری برای نگهداری مایعات است و کاربرد دیگری ندارد. باید توجه داشت که استفاده از بطری‌های کاربردی و در عین حال با ظاهری زیبا، باعث جذب مشتری و افزایش سود تولید کنندگان می‌شود. چند نمونه از ویژگی­‌های بطری پت مایع ظرفشویی طرح پریل که باعث فروش بیشتر آن شده است عبارتند از:

  • شفافیت
  • زیبایی
  • دوام در برابر مواد شیمیایی
  • داشتن استحکام بالا
  • نپذیرفتن تاثیر از رنگ و بو از محیط اطراف.

مراحل ساخت بطری پت مایع ظرفشویی طرح پریل

بطری پت شبیه بقیه مدل‌های بطری‌­های پلاستیکی با فرایند مذاب کردن و قالب گیری تولید نمی­شوند. به طوری که  مواد مورد استفاده این بطری­‌ها در حالت مذاب انعطاف خوبی ندارند. به ترتیب مراحل ساخت این محصول از ساختن یک لوله باریک و دراز به نام پریفوم شروع می­شود. بعد از ساخته شدن پریفوم آن را در دستگاه مخصوصی قرار داده و با گرما وفشار زیاد شکل مورد نظر تولید می­شود.

کاربرد‌های بطری پت

به دلیل شکل ظاهری زیبای این بطری‌ها مورد استفاده زیادی قرار می گیرند. کاربرد بطری پت مایع ظرفشویی در بسته­‌بندی مایع ­های شوینده (مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و …)، مایع های ضد عفونی کننده و غیره قابل استفاده است.

نحوه سفارش محصول

شما می­توانید برای سفارش انواع بطری پلاستیکی و پت با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بیشترین بهره را ببرید. چرا که کارشناسان ما دارای اطلاعات زیادی از محصولات هستند و این موضوع باعث شده در وقت مشتریان صرفه جویی بیشتری ­شود. ما همیشه به دنبال کیفیت در تولید محصولات هستیم و برای اطمینان کیفیت محصولات خود قبل از ارسال سفارشات، نمونه ­ای را برای اطمینان از کیفیت، برای شما مشتری عزیز ارسال می‌کنیم. پس از تایید از جانب شما سایر سفارشات نیز، برایتان ارسال می­شود.