توضیحات

زینوپلاست در کنار انواع محصولاتی که عرضه میکند بطری نیم لیتری مایع دستشویی هایی هم دارد که با طرح‎ های آشنا انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده های خانگی و صنعتی هستند. علاوه بر بطری‎ های پلی اتیلن بادی بطری پت هم از جمله تولیدات زینو پلاست است. این نمونه از بطری پت به‎ عنوان بطری نیم لیتری مایع دستشویی طرح S دوام بالایی داشته و هنگام حمل و نقل یا بر اثر مرور زمان دچار آسیب یا نشتی نمی شود و همچنین مانند سایر محصولات مشابه زینوپلاست  از فناوری درب های آب بندی شده ویژه زینوپلاست بهره می برند. این یکی از مزیتهای اصلی زینوپلاست است که بطری و درب با کیفیت را یکجا و همزمان و بدون اینکه خریدار نگران هماهنگ بودن درب و بطری باشد، عرضه میکند.

ویژگی های  ساخت بطری نیم لیتری مایع دستشویی طرح S

بطری پت به نسبت بطری پریفرم یا پلی اتیلن بادی سبکتر و ارزانتر و شفاف است .از جمله نمونه ‎های بطری پت میتوان به بطری های پلاستیکی نوشابه اشاره کرد. مایع دستشویی در بطری پت رنگ و رایحه خود را حفظ میکند و به دلیل استفاده از متریال مناسب و همچنین درب های آب بندی شده امکان ریختن و هدر رفتن مایع دستشویی از این بطری نیم لیتری وجود ندارد. بطری‌های مایع دستشویی نیم لیتری طرح S امکان فرستادن نمونه پیش از سفارش نهایی موجود است.

مزایای این بطری‌ها

  • کیفیت بالا
  • شفافیت بطری
  • قیمت ارزانتر به نسبت محصولات مشابه
  • ماندگاری زیاد
  • امکان ارسال نمونه قبل از سفارش

چگونگی خرید بطری‌های مایع دستشویی نیم لیتری مدل S

برای خرید این بطری های نیم لیتری مایع دستشویی و یا اطلاع از قیمت بطری پت به‎آسانی می‎توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در خرید و انتخاب محصول مورد نظر شما را راهنمایی کنند.