توضیحات

امروزه صنعت مواد شیمایی بسیار گسترش پیدا کرده است. همین موضوع باعث شده تا رقابت زیادی میان برندها به وجود بیاید. بسته‌بندی، یکی از مواردی بوده که اکثر برندها اهمیت زیادی به آن می‌دهند. لذا هر چند وقت یکبار طراحی بسته‌بندی محصولات خود را تغیر می‌دهند. بطری مایع ظرفشویی ۹۰۰ گرمی طرح اوه یکی از مدل‌هایی است که علاوه بر طراحی زیبا کارایی زیادی نیز دارد. در کنار طرح‌های مختلفی که تولید شده سایزهای مختلفی نیز برای تمام طرح‌ها، طراحی و تولید می‌شود.

ویژگی‌های بطری مایع ظرفشویی

طراحان صنعتی همیشه به دنبال طرح‌هایی هستند که زیبایی و استفاده آسان در کنار هم قرار بگیرند. البته تولیدکنندگان همیشه به دنبال راه‌هایی هستند که برای آنها سود بیشتری را به ارمغان بیاورد و طراحی بسته‌بندی زیبا و کاربردی یکی از همان راه‌ها است. چرا که افراد همیشه در کنار کالای خوب به دنبال زیبایی و راحتی استفاده از آن نیز هستند. موادی که برای تولید بطری مایع ظرفشویی ۹۰۰ گرمی طرح اوه استفاده می‌شود یکی از دلایل مهم برای کیفیت آن است. برای تولید این بطری مایع ظرفشویی از پلاستیک درجه یک و با کیفیت استفاده می‌شود. استفاده از مواد با کیفیت باعث شده این بطری پلاستیکی به راحتی دچار شکستگی نشود و یا با کوچکترین ضربه از بین نرود. کاربرد بطری مایع ظرفشویی ۹۰۰ گرمی طرح اوه همانطور که از نام این محصول مشخص است بیشتر برای مایع‌های ظرفشویی استفاده می‌شود.

نحوه سفارش بطری مایع ظرفشویی طرح اوه

با ما تماس بگیرید و به راحتی سفارش خود را ثبت کنید البته در کنار ثبت سفارش خود می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما نیز بهره بگیرید. متخصصین ما با اطالاعاتی که از همه محصولات دارند می‌توانند در صرفه‌جویی وقت شما موثر باشند. زینوپلاست برای تولید محصولات خود از بهترین مواد موجود در بازار استفاده می‌کند. ما برای اثبات کیفیت خود به مشتری‌های عزیزمان قبل از ثبت سفارش اصلی، نمونه‌هایی از آن را ارسال می‌کنیم. پس از تایید شدن کیفیت از جانب مشتری سفارش کامل را برای او ثبت می‌کنیم.