توضیحات

بسته بندی مایع‌های ظرفشویی همیشه بسیار مهم است. به طوری که راحتی استفاده از آن ها یکی از مواردی است که همواره در اولویت قرار دارد. طراحان صنعتی نیز همواره به دنبال طراحی‌های نوینی برای این بطری‌ها هستند. بطری مایع ظرفشویی طرح گلی ۹۵۰ گرمی یکی از بطری ­هایی بوده که برای بسته ­بندی مایع­ های شوینده استفاده می­شود. باید توجه داشت که بسته ­بندی یکی از قسمت­ های مهم در فروش کالای تولیدی است. افراد کالا و محصولی را انتخاب می­ کنند که علاوه بر کارایی، استفاده از آن نیز راحت باشد. طراحی زیبا در کنار کارایی، یکی از ارکان مهم در بسته­ بندی محصولات است.

ویژگی‌های بطری مایع ظرفشویی طرح گلی ۹۵۰ گرمی

موادی که برای تولید بطری مایع ظرفشویی طرح گلی استفاده می ­شود، بسیار مهم بوده و باید از بهترین مواد استفاده شود. برای تولید آن‌ها از پلاستیک درجه یک استفاده می­شود. زینوپلاست نیز برای تولید بطری مایع ظرفشویی کیفیت را در اولویت قرار می‌دهد. همین موضوع باعث شده برند ما نسبت به سایر برندهای موجود در بازار برتری داشته باشد. کاربرد بطری‌های مایع ظرفشوی طرح گلی ۹۵۰ گرمی همان طور که از اسمش پیداست بیشتر برای مایع ­های شوینده مانند مایع ظرفشویی و غیره کاربرد دارد.

نحوه سفارش محصولات

برای سفارش بطری پلاستیکی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌­مند شوید. اگر از متخصصین ما برای سفارش خود استفاده کنید، می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید چرا که کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا بنابر نیازتان محصول درستی را انتخاب کنید. زینوپلاست برای اطمینان شما عزیزان از کیفیت کالاهای خود پیشنهاد خیلی جالبی برای شما دارد که شما می‌توانید قبل از سفارش انبوه محصول مورد نظرتان، نمونه­‌ای از آن را دریافت کنید. پس از مشاهده کیفیت با چشم خود می­توانید سفارش خود را به راحتی و با اطمینان کامل، ثبت کنید.